ÖVRIGT / Diverse / Bokstöd 16655403
nr 1665 5403
Bokstöd
Ett par, Alabaster, Ugglor. Höjd: 13,5 cm
Kondition: nagg, slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:55:23
100 kr
250 kr
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr
600 kr
600 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr